Podujatia u nás

Bowlingový EKOMA Summer Cup 2023

11. ročník letnej bowlingovej tradície u nás v Ekome máme za nami. Skvelý víkend plný bowlingu, napínavých súbojov a super atmosféry. Do 7 kvalifikačných rúnd sa od piatku do nedele zapojilo spolu 50 hráčov z celého Slovenska, kvalifikáciu so súčtom 1391 vyhral Dávid Barak (priemer 231,83) a spolu s ďalšími 15 hráčmi postúpili priamo do štvrťfinále.
 Štvrťfinále sa hralo na 2 hry s 50% prenosom z kvalifikácie, postupovala TOP 8 hráčov a pokračovalo sa K.O súbojmi. Semifinále a K.O. súboje na 2 víťazné hry spoznali po napínavých súbojoch víťazov: Dávid Barak, Peter Fekete, Jozef Suvák a Šimon Hrušovský.
Na semifinálové súboje nastúpili Dávid Barak vs. Peter Fekete (206 : 219) a Jozef Suvák vs. Šimon Hrušovský (168 : 227).
Výsledky EKOMA SUMMER CUP 2023
1. miesto : Šimon Hrušovský (Lagúna Tempo Capitol)
2. miesto : Peter Fekete (Bowlingový Klub NZ)
3. miesto : Dávid Barak (EUREKO) a  Jozef Suvák (ŠBK Košice)
Najlepšia žena turnaja : Monika Židziková (FORMICA)
Najvyšší náhod turnaja : 279 - Daniel Jánoš (Lagúna Tempo Capitol)
Finále B : Mia Matušiková (1.miesto), Alexandra Beňová (2.miesto), Patrik Šegul (3.miesto)

Bowlingový EKOMA Summer Cup 2022

10. ročník letnej bowlingovej tradície u nás v Ekome máme za nami. Skvelý víkend plný bowlingu, napínavých súbojov, skvelých priateľov a super atmosféry. Do 7 kvalifikačných rúnd sa od piatku do nedele zapojilo spolu 43 hráčov z celého Slovenska, kvalifikáciu so súčtom 1344 vyhral Alex Basala (priemer 224,00) a spolu s ďalšími 15 hráčmi postúpili priamo do štvrťfinále.
 Štvrťfinále sa hralo na 2 hry s 50% prenosom z kvalifikácie, postupovala TOP 8 hráčov a pokračovalo sa K.O súbojmi. Semifinále a K.O. súboje na 2 víťazné hry spoznali po napínavých súbojoch víťazov: Alex Basala, Michal Jakobei, Assem Massri a Stanislav Šuplata.
Na semifinálové súboje nastúpili Alex Basala vs. Michal Jakobei (194:161) a Assem Massri vs. Stanislav Šuplata (205:207).
Výsledky EKOMA SUMMER CUP 2022
1. miesto : Alex Basala (4 SPORT PREŠOV)
2. miesto : Stanislav Šuplata (neregistrovaný)
3. miesto : Assem Massri (4 SPORT PREŠOV) a  Michal Jakobei (BK juniorov - EKOMA)
Najlepšia žena turnaja : Alexandra Beňová (neregistrovaná)
Najvyšší náhod turnaja : 265 - Richard Harbut (Turkey Hunters)
Finále B : Stanislav Šuplata (1.miesto), Matej Kollár (2.miesto), Dušan Hojnoš (3.miesto)

Výsledky kvalifikácie na stiahnutie obsahujú duplikáty mien, ktoré nebolo možné z technického dôvodu stránky bowlingtournament.eu odstrániť. Duplikáty boli zohľadnené pri postupe do štvrťfinále. 


Bowlingový EKOMA Summer Cup 2021

9. ročník letnej bowlingovej tradície a historicky najpočetnejší turnaj u nás v Ekome máme za nami. Skvelý víkend plný bowlingu, napínavých súbojov, skvelých priateľov a super atmosféry. Do 7 kvalifikačných rúnd sa od piatku do nedele zapojilo spolu 53 hráčov z celého Slovenska, kvalifikáciu so súčtom 1280 vyhral Dávid Barak a spolu s ďalšími 15 hráčmi postúpili priamo do štvrťfinále.
 Štvrťfinále sa hralo na 3 hry s 50% prenosom z kvalifikácie, postupovala TOP 8 hráčov a pokračovalo sa K.O súbojmi. Semifinále a K.O. súboje na 2 víťazné hry spoznali po napínavých súbojoch víťazov: Richard Harbut, Miroslav Irha, Matej Kollár a Peter Melkner.
Na semifinálové súboje nastúpili Richard Harbut vs. Matej Kollár a Miroslav Irha proti Petrovi Melknerovi. 

Výsledky EKOMA SUMMER CUP 2021
1. miesto : Matej Kollár (Bowlingový klub juniorov EKOMA)
2. miesto : Peter Melkner (Alpha Trion)
3. miesto : Miroslav Irha (BBM Malacky) a  Richard Harbut (BBM Malacky)
Najlepšia žena turnaja : Kristína Šramková (BBM Malacky)
Najvyšší náhod turnaja : 247 - Dávid Barak (EUREKO Nové Zámky)
Finále B : Adam Libiak (1.miesto), Ondrej Šovčík (2.miesto), Matej Kollár (3.miesto)Ukončenie leta 2022

Každoročná akcia pre deti u nás v Ekome :)

Rozlúčka s tohtoročným letom. Hlavnou úlohou detí bolo pozbierať všetky dukáty, ktoré dostali za absolvovanie disciplíny. Deti sa zahrali na skutočného piráta, upiekli si vlastnú pizzu, zatancovali si, zachytali si v jazere, spustili sa suchým tobogánom a veľa iných aktivít.

Haluškovica v Ekome 

Trúfaš si na haluška challenge?
1. ročník HALUŠKOVICE v Ekome sa uskutoční 23.08.2020 na Salaši u nás v Športcentre. Príď sa otestovať, či zvládneš zjesť 1 kg bryndzových halušiek pod 8 minút.

Pre každého zaregistrovaného bude čakať vareška s vyrezaným vlastným menom a taktiež odmena za najrýchlejšieho jedáka!
A to v podobe poukážky na zľavu 10% na halušky na celý rok 2021 u nás na salaši.

Začíname o 15:00 a štartovať sa bude každú pol hodinu. Pri online registrácii nám daj vedieť ktorý čas preferuješ a my ti obratom napíšeme, či je ešte voľné miesto.
Tešíme sa na vás!Ekoma Christmas Night
Cup 2019

Futbalisti pozor!!
REGISTRÁCIA otvorená od 18.10.2019!
Ekoma Christmas Night Cup 2018 sa uskutoční už 21.12.2019 od 17:00 (sobota) v areáli Športcentra Ekoma, 4km od centra Zvolena.
Registrácia mužstiev SKUPINY A je od 16:30 !!

Systém hry
1x15min, 4+1, hráme vo vnútri v hale, vzájomné zápasy, max. 15 mužstiev, rozlosovanie na 2-3 skupiny(záleží od počtu družstiev), min 6 max 9 hráčov na súpiske, zo skupiny postupujú 4 družstvá a následne sa hrajú vyraďovacie zápasy.
Štartovné 50€/mužstvo
V cene je zahrnuté občerstvenie, pitný režim, šatne, sprchy, rozhodca, trofeje a špeciálne ceny pre najlepšie tímy, najlepšieho strelca a najlepšieho brankára a skvelá atmosféra !!
Bude sa hrať v športovej hale v areáli Športcentra Ekoma.
Hráč, ktorý nebude mať vhodnú halovú obuv nebude môcť na zápas nastúpiť !
K dispozícii bude aj bufet s čapovaným pivom, alko/nealko nápojmi, občerstvením(obložené bagety, toasty)
Svoje družstvo môžete prihlásiť e-mailom na michal.jakobei@gmail.com alebo správou na Facebooku na Michal Jackobei.

Jedinečná séria turnajov

Turnaje v malom futbale organizujeme už od roku 2014. Každá sezóna štartuje v septembri jesenným turnajom a končí v júni vyvrcholením s turnajom o Pútovný pohár.

5 x ročne

Ekoma Autumn Night Cup 

Ekoma Christmas Night Cup
Ekoma Spring Cup
Ekoma Summer Cup 
Turnaj o Pútovný pohár


Umelá tráva/Tvrdý povrch

Ak to počasie dovolí, 3 turnaje sa hrávajú na vonkajšom ihrisku s umelou trávou a zvyšné dva v multifunkčnej telocvični na tvrdom povrchu.

Štartovné 50€/mužstvo

Systém hry
1x15min, 4+1, vzájomné zápasy, max. 15 mužstiev, rozlosovanie na 2-3 skupiny(záleží od počtu družstiev), min 6 max 9 hráčov na súpiske, zo skupiny postupujú 4 družstvá a následne sa hrajú vyraďovacie zápasy.

V cene štartovného
  • Prenájom haly
  • Rozhodcovia
  • Občerstvenie
  • Pitný režim
  • Trofeje a zaujímavé ceny Športcentra Ekoma

Amatérske bowlingové turnaje

Každá prvá nedeľa v mesiaci ‼️  Ak ste bowlingový fanúšik a chceli by ste si trochu zasúťažiť, tak Vás čakáme u nás na bowlingu v Ekome ✔️
Amatérsky bowlingový turnaj je otvorený pre všetkých hráčov/nadšencov/začiatočníkov.
Čaká Vás skvelá atmosféra, trošku športu a nedeľný obed po turnaji je na nás. 
Štartovné 10€/osoba a nezabúdajte, hráme aj o Jackpot!
Bližšie info a prihlásenie priamo u bowlerov alebo na info@sportcentrum-ekoma.sk, +421 918 363 606.


7.ročník bowlingového Ekoma Summer Cupu

Prvý augustový týždeň sme sa už po siedmy krát stretli v bowlingovej herni Športcentra Ekoma.Víťaz turnaja sa stal Dávid Barak po víťazstve vo finále nad domácim Michalom Jakobeiom, tretie delené miesto patrilo hráčom z Popradu Lukášovi Andrássymu a Ľuboslavovi Jurinyimu.


V turnaji sa hrá o finančné ocenenia, trofeje a vecné ceny (pobyt v areáli Športcentra Ekoma + iné). Štartovné už od 15€. Turnaj je otvorený pre všetkých registrovaných aj neregistrovaných hráčov. Info o obsadzovačke môžete nájsť na stránke www.bowlingtournament.eu. Viac o systéme turnaja, oceneniach a prideľovaných handicapoch sa dozviete z priložených propozícii.