Letný denný tábor 

Sezóna 2023 v dvoch termínoch ! 

Ekomáci v akcii

Milujeme športy všetkého druhu! Od rannej rozcvičky, kolektívnych hier a súťaží si každé dieťa nájde ten svoj šport. Tradičné aktivity na spoznávanie nových kamošov máme zvládnuté už v pondelok a záverečné hľadanie pokladu a tímová práca nás neminie v piatok. Počas celého týždňa začíname tábor o 7:30-8:00 a decká na vás budú čakať medzi 16:00 – 16:45 hod.  

Online prihláška na tábor - leto 2023

Rýchle a jednoduché prihlásenie detí na tábor cez online dotazník na odkaze nižšie. Po vyplnení Vám do 24 hodín pošleme potvrdzovaí e-mail s bližšími informáciami. Cena 129€/dieťa (možné zľavy na našom FB a IG).

Turnusy na leto 2023

  1. 03.07 - 07.07.2023

  2. 31.07 - 04.08.2023

Aktivity

Bazén, bowling, hľadanie pokladu, vonkajšie ihriská, detské atrakcie, pirátska loď, chytanie pstruhov, ping-pong a veľa iných ...
Stravovanie

Zdravá desiata a olovrant je samozrejmosťou, obed je podávaný priamo na Salaši. Počas výletov sa stravujeme v reštaurácii.


Lokalita

Tábor prebieha v športovom areáli Športcentrum Ekoma len 4km od mesta Zvolen. Doprava je možná autom alebo autobusom MHD Zvolen. 

Čo si priniesť na tábor 

Náš tábor prebieha v krásnej prírode, s veľa príležitosťami zašpiniť si oblečenie. Preto je potrebné, aby decká mali v batohu pribalené náhradné dlhé a krátke gate, tričko, 2ks ponožiek. Botasky na šport a šľapky (cross-ky) na vyvetranie nôh alebo ako obuv k bazénu.

Náhradné oblečenie si môžu nechávať v označených batohoch celý týždeň v areáli Ekoma.

K bazénu potrebujeme plavky, uterák, opaľovací krém , REPELENT, v prípade neplavcov rukávniky/koleso (okuliare na potápanie – nemusia byť).

V areáli Ekomy nie je telefónny signál a preto vás prosíme, nedávajte deťom telefóny ani iné zariadenia, ktoré nebudú potrebovať. V prípade, že budú mať telefón počas tábora k dispozícii, organizátor tábora nezodpovedá za jeho poškodenie alebo ukradnutie.

Animátori

Simona Zárecká

koordinátorka/animátorka

Študentka kondičného trénerstva sa vždy postará o to, aby sa žiadne dieťa nenudilo. Kreatívne športové hry sú jej záľubou a dúfa, že každé dieťa bude po celom dni odchádzať s úsmevom na perách. 

Michal Jakobei

animátor

Majster Slovenska v bowlingu a vášnivý drevorubač si počas týždňa s deťmi vždy rád oddýchne. Žiadna aktivita mu nerobí problém a preto ho deti od prvého dňa zbožňujú.

 
Noemi Rudolfová

animátorka

Študentka odbornej pedagogickej školy, ktorá miluje deti a všetky aktivity spojené s nimi. Od vybíjanej cez futbal až po kreatívne dieľne sa deťom počas leta 2022 bude venovať aj Noemi. 

Emma Halabuková

animátorka

Volejbalistka Emma má 17 rokov a je študentkou gymnázia v Leviciach , miluje šport, cestovanie a aktivity s deťmi. Športový duch a priateľská povaha zaručujú, že sa decká nebudú nudiť ani sekundu.

Informácie k platbe

Možnosť využiť rekreačné poukazy

V prípade využitia rekreačného poukazu je nutná platba v hotovosti. Bližšie informácie Vám radi poskytneme 
e-mailom (zareckasimona@gmail.com).

Platba

Pri záväznej prihláške na denný tábor je potrebné zaplatiť zálohu vo výške 50% z celej sumy tábora. Celková cena tábora je 129€Info k platbe Vám príde v potvrdzujúcom e-maili po vyplnení online dotazníka. 

Storno podmienky pred nástupom na tábor

- viac ako 14 dní ... BEZ poplatku

- 14 až 5 dní ... 50%

- 5 až 2 dni ... 80%

- 2 a menej ... 100%

Kontaktný formulár na tábor - leto 2023